Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuze

 Zde můžete psát své návrhy, dotazy, připomínky, námitky, poznatky, nápady a vůbec cokoli Vás napadne. Jakékoli nevhodné nebo vulgární příspěvky budou odstraněny !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulujeme

Archi,10. 10. 2016 22:00

Dobrý den,po delší době jsem si opět vzpomněla na Vaše stránky a mnohokrát gratuluji k březosti a úspěchům Aireen:)Jsem zvědavá copak se Vám narodí. Je skvělé vidět kam jste to spolu dotáhli. Na Archiho si nemůžeme stěžovat(až na neduh v prohánění zvěře)a je vidět,že mají oba dobrý kořínek:)Tak ještě jednou gratulujeme a přejeme hodně štěstí.
Šimonovi a brácha Archi od Solné cesty

Re: Gratulujeme

Vlastik,10. 10. 2016 23:12

Dobrý večer, děkujeme za gratulace :-) ...zprávička mě moc potěšila. Je fajn vědět, že se má Archi dobře ... škoda, že o dalších sestřičkách a brášcích toho moc nevím. Určitě budu moc rád, když mi pošlete aktuální fotku Archiho na můj email rotterv@volny.cz
Budu se těšit i na další zprávičky, jak se daří. Já teď ve střehu, každou chvilkou má Aireen rodit, tak držte pěstíky.
Mějte se pěkně!!!

Archi

Archi,25. 3. 2013 0:13

Dobrý den,zdraví vás majitelé Archiho od Solné cesty,bráchy Aireen.Koukáme kolik toho už máte za sebou a gratulujeme. Chystáte se na nějaké klubové akce? Že by se sourozenci mohli potkat.
Šimonovi a Archi

Re: Archi

Vlastik,25. 3. 2013 20:11

Jééé, to je příjemné překvapeníčko, taky Vás zdravíme a děkujeme za pochvalu. Zatím jen víme, že se chystáme na klubovou akci 21.9. do Milevska, ale prosím písněte nám na email rotterv@volny.cz a zanechte nám na Vás kontakt. Určitě se ozveme a můžeme se informovat o chystaných akcí a jak se našim pejskům daří. S pozdravem Vlastik, Světlana a Aireenka :-)

pochvala

Světlana,12. 3. 2013 14:23

Krásné stránky, moc se ti to povedlo. Jen tak dál.

Re: pochvala

Vlastik,12. 3. 2013 14:52

Děkuji :-)

dotaz

andílek,12. 3. 2013 14:27

Napíšeš tam taky mé úspěchy s Aireen, třeba, že spolu vaříme, občas mě poslechne, venčí mě, tahá za vodítko, kouše do ruky, skáče nad hlavu, štípe do zadku, štěká, když něco chce - hlavně jídlo a dnes, dnes jsem ji naučila vrčet, když si hrajeme. Na příště máme v plánu, zadržení pachatele, --- tebe, takže: "pozor si dej!"

Re: dotaz

Vlastik,12. 3. 2013 14:51

Jo a zapomněla si ještě jednu dovednost.....gaučink po obědě, to Vám jde nejlíp :-)